גיא סלמה

גיא סלמה

תואר ראשון בחינוך גופני B.ed במכללת וינגייט.
התמחות במגמת הגיל הרך.
רקע של 13 שנים בהוראה בהדרכה וניהול.
מיסד ומנהל החברה.
מנהל מרכזים: דב הוז- ת"א, וצייטלין- ת"א.

איתי שובל

איתי שובל

תואר ראשון בחינוך גופני B.ed במכללת וינגייט.
התמחות במגמת הגיל הרך.
רקע של 13 שנים בהוראה בהדרכה וניהול.
מיסד ומנהל החברה.
מנהל מרכזים: הוד השרון, אבן יהודה ופ"ת.

שירן שובל

שירן שובל

תואר ראשון Be.d בחינוך גופני במכללת סמינר הקיבוצים, מתמחה במגמת הגיל הרך.

מאמנת כושר אישית לכלל האוכלוסייה, אימון לילדים, מתבגרים ומבוגרים, כמו כן מתמחה באימון לנשים בהריון ולאחר לידה.

מנהלת מרכזים: רחובות.

עדי בלחסן

עדי בלחסן

תואר ראשון Be.d בחינוך גופני במכללת סמינר הקיבוצים
מתמחה במגמת הגיל הרך. 12 שנות ניסיון בחברה.
מורה לחינוך גופני בגמנסיה -ת"א ומאמן כדורעף.
מנהל מרכזים: גימנסיה-ת"א, אומנויות-ת"א, בבלי - ת"א, רמת אביב פינק סטודיו ובית דורון-רמת גן.

סיוון ארבל

סיוון ארבל

תואר ראשון B.ed בחינוך גופני ותנועה במכללת סמינר הקיבוצים.

התמחות במגמת הגיל הרך.

ניסיון עשיר בשיעורי תנועה בגני ילדים.

מאמנת כושר אישית.

מנהלת מרכזים: אבן יהודה ונתניה- קריית השרון.

   תומר גונן

תומר גונן

מאמן תנועה מוסמך לגיל הרך, מאמן כדורסל מוסמך, מדריך שחייה מוסמך, בעל רקע כגנן בגני ילדים.

מנהל מרכזים: אפולוניה בהרצליה הירוקה, הרצליה ב', כפר גנים שלוחת זמיר, הרצליה תיכון חדש וסביון.

רז אדרי

רז אדרי

מדריכת תנועה לגיל הרך מטעם מכללת סמינר הקיבוצים.

 מדריכת מחול אירובי מטעם מכללת וינגייט.

מנהלת מרכזים: הר אדר ובן שמן.

יגאל מורדכוביץ

יגאל מורדכוביץ

תואר ראשון בחינוך גופני B.ed במכללת וינגייט.

התמחות במגמת הגיל הרך.

בעל ניסיון של יותר מ-10 שנים בעבודה עם ילדים במסגרות פורמליות ובלתי פורמליות.

מנהל מרכזים: ראשל"צ נחלת יהודה, ראשל"צ אשלים, ראשל"צ רבבים, ורחובות חלומות.

גל חנית

גל חנית

תואר B.ED בחינוך גופני ותנועה במכללת סמינר הקיבוצים עם התמחות בפעילות גופנית לבעלי צרכים ייחודיים.

מורה לחינוך גופני בבי"ס יסודי ובעלת ניסיון עשיר בשיעורי תנועה בגני ילדים.

מנהלת מרכזים: כפר סבא והוד השרון.

אלעד הללי

אלעד הללי

תואר B.ED בחינוך גופני ותנועה במכללת וינגייט.

התמחות במגמת טיפוח יציבה.

מדריך שחייה, מציל, וחדר כושר.

  מנהל במרכז: פ"ת יד הבנים,פ"ת זמיר, ראשל"צ נווה דקלים ושוהם.

אורלי ארגובי

אורלי ארגובי

מדריכת תנועה לגיל הרך מטעם מכללת וינגייט

בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים.

מנהלת מרכזים: כוכב יאיר ורמת השרון.

שחר שימרון

שחר שימרון

עוסק בספורט מגיל 5, ומאמן מאז 2004.

מאמן כושר בכיר, מנחה תנועה ומוזיקה לגיל הרך d.i.p.

סטודנט לחינוך גופני במגמת הגיל הרך.

מורה לספורט בגני ילדים וצהרונים.

מנהל מרכז בית יהושע.

רנתה מלמד

רנתה מלמד

בוגרת אקדמיה לספורט בסופיה, בולגריה ובעלת תואר שלישי לחינוך גופני.

התמחות במגמת חינוך גופני לגיל הרך וספורט טיפולי.

רקע של מעל 23 שנה בהוראת חינוך גופני בבתי-ספר יסודיים בארץ.

מנהלת מרכז: בית - ספר "יהלום" רמת-גן.

ענבל יונתנוף

ענבל יונתנוף

מדריכת תנועה לגיל הרך מטעם מכללת וינגייט.

בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים.

מנהלת מרכזים: יבנה ומכון ויצמן רחובות.